Sport

Edhe një futbollist tjetër largohet nga skuadra e Ballkanit

Xhafer Hoxhaj sot dhe zyrtarish i ka ndarë rrugët me klubin e FC Ballkanit.

Mbrojtësi, përmes një njoftimin në “Facebook” ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e Ballkanit.

Hoxhaj, falënderon Ballkanin për çdo gjë.

 

 

Postime të ngjajshme
Sport

Ekskluzive: Fisnik Papuqi bëhet zëvendëstrajner, Besa sjell transferime nga Feronikeli dhe Zvicra

Sport

Ky ishte reagimi i Visar Bekajt pasi Prishtina fitoi Superkupën

Sport

Drita e uron FC Prishtinën për trofeun e Superkupës

Sport

U largua nga Llapi, Bekim Maliqi i bashkohet rivalëve të Superligës