Lajme

Edhe Labi i reagon Vuçiqit pas kërcënimeve për luftë

Këngëtari Labinot Tahiri ka reaguar pas pas deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, i cili sot tha se me Kosovën mund të shpërthejë një konflikt i ngrirë si në rajonin mes Azerbajxhanit dhe Armenisë.

Ai derisa ka treguar se nesër do të protestojë për masat e reja të Qeverisë, ka thënë se qytetarët nuk duhet të kenë frikë nga kërcënime të tilla.

“Mos u frikësoni nga deklaratat e këqija të ish ministrit të Millosheviqit, shihemi edhe nëse ka luftë. Mos u frikësoni”, u shpreh ndër të tjera ai. / Reporteri.net

Postime të ngjajshme
Lajme

Si arriti LDK që të mbajë komunën e Podujevës për 20 vjet?

Lajme

Kusari-Lila: Kjo është forma e vetme që Ramush Haradinaj të bëhet President

Lajme

Reagon kandidati i PDK-së, ia uron fitoren Shpejtim Bulliqit

Lajme

Haraqija kapet me Gjinovcin