Show Bizz

E zuri “mat” me tre vajza në shtëpi, aktorja turke ndahet nga i dashuri

Aktorja e njohur Tuba Büyüküstün, e cila njihet nga të gjithë ne me rolet e shumta në telenovelat e famshme turke i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj.

Siç raportojnë mediat turke, Tuba ka mësuar se në mungesë të saj, partneri Umut Evirgen ka ftuar disa vajza të njohura të showbizit turk . Mysafiret e Umut ishin Defne Samyeli dhe vajzat e saj.

Ato kanë publikuar foto nga shtëpia e partnerit të Tubës. Pasi e ka marrë vesh aktorja ka bërë sherr të madh me të dhe i ka dhënë fund lidhjes 3-vjeçare.

Megjithatë një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga asnjëra palë.

Tuba paraprakisht ishte e martuar me aktorin dhe regjisorin turk, Onur Saylak me të cilin ka dy vajza binjake, Maya dhe Toprak.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana pozon sërish krah Zunës, jep një mesazh të koduar

Show Bizz

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Show Bizz

Arbenita Ismajli provokon me bikini: Trupi i saj duket super tërheqës

Show Bizz

Majk publikon këngën e re ‘Serenatë’