Sport

E zbulon Batatina, ja sa para fituan lojtarët e Llapit pas fitores ndaj Ballkanit

Ka përfunduar edhe xhiroja e 14-të në Superligën e Kosovës në futboll, shkruan Sheshi.info

Klubi Futbollistik ‘Llapi’ triumfoi thellë 4-1 ndaj Ballkanit në stadiumin e Merdarës.

Tahir Batatina trajneri i klubit Llapi sonte është i ftuar në emisionin ‘EKPI A’ në ATV.

Trajneri i Llapit ka thënë që asnjë skuadër në Superligë nuk ka skuadër më të fortë se Ballkani.

Po ashtu Batatina tregoi që sot pas fitores së Llapit 4:1 përballë Ballkanit, çdo lojtarë ka marrë premio prej 200 eurove.

Për më shumë ndiqeni emisionin:

Postime të ngjajshme
Sport

17 futbollistë rezultojnë pozitiv me Covid, skuadra portugeze futet në fushë me nëntë lojtarë

Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona

Sport

Vushtrria kampion vjeshtor në prag të 100 vjetorit të klubit, ja si e festuan fitoren e sotme