.
LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Në orët e para të mëngjesit, banorja e Big Brother VIP, Einxhel Shkira gjatë një lojë brenda shtëpisë dyshohet se ka thyer krahun.

Ani pse po rënkonte nga dhimbjet, produksioni la Einxhelin t’i duronte ato deri sot, për ta çuar më pas në spital, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Madje, kishte banorë që nuk e morën fare seriozisht lëndimin e saj, e ato që ranë më shumë në sy ishin Monika dhe Arjola të cilat nuk pushonin dot së qeshuri kur Einxheli nga dhoma tjetër po qante.

Edhe sot gjatë ditës kur u dha lajmi se Einxhel duhej t’i nënshtrohej një operacioni, të dyja banoret e Big Brother VIP filluan e qeshnin sërish me situatën që kishte ndodhur.

Theksojmë se Einxhel ende nuk dihet nëse do të jetë në gjendje të kthehet sërish për të vazhduar lojën.

https://video.gjirafa.com/272692001-823308861869376-7855223438983271749-n-mp4

Related posts
Lajme

NATO ka 40 mijë ushtarë në kufirin e Evropës me Rusinë

Lajme

Ukrainasit hedhin në erë një tren që po transportonte ushtarë rus

Lajme

Ambasadori Hovenier: Marrëveshja është e mundur në mandatin e Kurtit dhe Vuçiqit

Lajme

Çitaku: Kam vërejtur që Kurti nuk është shoqëruar nga Shërbimi Sekret në SHBA