Sport

E trishtë: Ndërron jetë në moshë të re ish-lojtari i Milan

Një lajm i keq ka ardhur për tifozët e futbollit sot.

Sëmundja e rëndë i mori jetën ish-futbollistit të Milanos, Seid Visin i cili më parë është aktivizuar në radhët e akademisë së Milanit dhe Beneventos.

Sipas asaj që raporton “La Repubblica”, 20-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë dhe ai luante futboll në Serinë D me skuadrën e Atletiko Vitalika.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina me një mungesë të madhe për ndeshjen e nesërme në Ligën e Kampionëve

Sport

Nexhipi ‘transferon’ super futbollistin te Ballkani!

Sport

Ky futbollist njofton për largimin nga Arbëria

Sport

Etrit Berisha pritet të nënshkruajë me shtatë herë kampionin e Italisë