Sport

E TMERRSHME: Publikohen pamjet nga rrahja në ndeshjen KB Ponte – KB Peja

Ndeshja e 5-të gjysmëfinale e playoffit mes Pontes dhe Pejës është ndërprerë zyrtarisht me vendim të gjyqtarit.

Kjo, pas përleshjeve mes zyrtarëve të dy skuadrave, ku ishin të përfshirë edhe disa persona nga publiku.

Tashmë janë publikuar edhe pamjet nga rrahja e tmerrshme që ka ndodhur në këtë ballafaqim. /Gazeta Sheshi/

Postime të ngjajshme
Sport

Skuadra e madhe gjermane kërkon Granit Xhakën

Sport

Liverpool kërkon yllin e Real Madridit, ky është çmimi i vendosur për të

Sport

Joshua – Fury, konfirmohet data e duelit të shumë pritur

Sport

Zbulohet cili do të jetë transferimi i parë i Barcelonës