Lajme

E tmerrshme në Mitrovicë: Mësuesi terrorizon nxënësit, u bërtet dhe rrah

I.J mësimdhënës në shkollën fillore të mesme të ulët “Anton Zako Çajupi” ka sulmuar fizikisht dy nxënës të kësaj shkolle.

Nga pamjet e siguruara nga “Jepi zë”, Jashari shihet i nervozuar në klasë teksa godit brutalisht dy nxënës.

I njëjti dëgjohet duke iu drejtuar me ton të lartë dhe shihet mjaft i nervozuar.

Ndryshe, muajt e fundit janë evidentuar disa raste të dhunës në shkollat e Mitrovicës.

Si rrjedhojë Policia e Kosovës ka kryer kontrolle në disa shkolla dhe ka sekuestruar disa thika dhe drogë.

https://www.facebook.com/watch/jepize02/

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia