Sport

E thotë Arbnor Morina: Gjilani po bëhet klub i madh

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

“Gjilani po bëhet klub i madh. Gjilani nuk ka rënë nga liga afro 4-5 vitet e fundit, ndërsa më herët kishte batica dhe zbatica”, kështu e analizon Arbnor Morina klubin në të cilin punoi për gati tri vitesh.

Trajneri kryeqytetas i cili aktualisht është i papunë i ka bërë disa deklarata interesante në emisionin “90 plus” në “Zëri TV”, transmeton Gazetasheshi.com.

“Kjo skuadër e Gjilanit dita ditës po bëhet më e madhe”.

“Kur isha unë ishin transferet më të limitume ndërsa tashmë janë transferet e mëdha, por që rezultati i fundit ishte zhgënjyese”, ka thënë Morina.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv