Show Bizz

E tepron Rita Ora: Del komplet nudo para pasqyrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, këto ditë ka qëndruar në Florida për xhirimet e klipit të ri.

Ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Jo të pakta janë rastet kur Rita publikon për fansat ndonjë fotografi provokuese, duke arritur kështu të ngacmojë imagjinatën e tyre.

Një gjë të tillë, këngëtarja shqiptare e ka bërë në imazhin e fundit që e ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.


Ajo u shfaq tërësisht nudo para pasqyrës, teksa i mbuloi pjesët intime me një emoji në formë luleshtrydhe.

Rita Ora shquhet si një ndër femrat më atraktive, e cila asnjëherë nuk ka hezituar që t’i ekspozojë linjat e saj trupore.

Së fundmi, ajo ka nisur një kampanjë të re reklamimi me gjigantin e stolive “Thomas Sabo”, teksa ka premtuar për fansat plot projekte muzikore edhe përgjatë 2020-s.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto