Sport

E rrallë: Shënohet goli më i pamundur në futboll

Në Palestinë është shënuar një gol të cilin jo që nuk e kemi parë shpesh, por nuk e kemi parë asnjëher.

Ngjarja ndodhi në Ligën e Dytë të West Bank në Palestinë, në ndeshjen mes Beit Safafa dhe Al-Quwaat, transmeton Gazeta Olle.

Futbollisti, Khader Alhlessy shënoi golin përfundimtar të ndeshjes dhe i siguroi fitoren 2-1 skuadrës së tij me një gol të paparë.

Video e golit:

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani vazhdon me fitore, Munishi kërkon përmirësime në këtë repartë

Sport

Devolli: Nuk na mposhti Ballkani

Sport

Tabela e Superligës së Kosovës në futboll pas javës së 14-të

Sport

Drenica – Ballkani: Realizohet goli i parë