Sport

E RËNDË: Merr flakë autobusi i tifozëve të Partizanit!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një ngjarje e rëndë është shënuar pas fitores në Superkupën e Shqipërisë nga ana e Partizanit, përballë Kukësit.

Autobusi që mbante tifozët ultras të kuq ka marrë flakë në dalje të tunelit të Elbasanit, siç edhe raporton A2.

Ende nuk dihen shkaqet e flakëve dhe zjarrëfikësit kanë mbërritur në vend.

Sipas informacioneve, nuk ka të lënduar për momentin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv