Lajme

E pranon Labi: Më vjen marre me lyp vota

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ka folur për punën e tij si deputet.

Labi ka thënë në RTv Fukagjini se ai nuk është si politikanët e tjerë.

Këngëtari dhe ish-deputeti nga Ferizaj, ka thënë se i vjen marre t’ia kërkoj votën qytetarëve.

Labinot Tahiri, që së fundi ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës, ka dhënë se ka kontribuar mjaftueshëm në AKR-në e Behgjet Pacollit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat