Show Bizz

E po këtë të keqe e ka Xhensila, tregon motra e saj Alba

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këtë të diel Xhensila e kaloi me familjen e saj dhe të motrën, Alba e cila tashmë është e njohur.

Ndonëse Xhensila këto ditë është larguar nga rrjetet sociale për të shijuar pushimet, e motra na zbuloi vendndodhjen e saj me fotot e videot e postuara.

Alba postoi fillimisht një video ku shfaqet duke u argëtuar me Xhensilën teksa rrotullohen të kapura pas dore.
Ndërsa në videon e rradhës Alba shfaqet duke pozuar në breg të detit, por Xhensila e prish setin fotografik duke shkuar me vrap e duke tentuar ta hedhë motrën në ujë.

“Ana e errët e Xhensilës”, shkruan Alba me humor teksa në fund të video shihet se ajo i shpëton Xhensilës ndërsa këngëtarja e ndjek.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto