Show Bizz

E përditshmja ‘Daily Mail’ shkruan për nënën e Ritës, Vera Orën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

E përditshmja Britaneze ‘Daily Mail’ është një nga gazetat më të njohura ndërkombëtare, shkruan Indeksonline.

Në hapsirën dedikuar ‘showbiz-it’ disa herë kanë zënë vend edhe këngëtaret e njohura shqiptare, si Bebe Rexha, Dua Lipa, Ava Max apo Rita Ora.

Së fundmi artikull të veçantë në këtë medium i është kushtuar Vera Orës, nënës së yllit Rita Ora.

Artikulli kishte të bënte me pozat e Verës në bikini, duke e promovuar një kampanjë mbështetëse për kancerin e gjirit.

Ajo gjithashtu mori edhe komplimente për format e saj në moshën 55 vjeçare.

Kjo duket se e bëri krenare Verën, e cila e publikoi këtë shkrim në llogarinë e saj në Instagram.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto