Show Bizz

E papritur, vajzat e “BBV” tregojnë kur e kanë humbur virgjërinë

Pasditen e sotme vajzat e “Big Brother Vip” kanë treguar se kur kanë humbur virgjërinë.

Në “BBV” është hapur një temë “interesante” në lidhje me eksperiencën e tyre të parë seksuale.

Pyetja në fjalë u bë nga Pajtimi.

Ndërkohë, vajzat me sportivitet dhe lirshmëri u përgjigjën njëra pas tjetrës, ku e para tregoi Semi që padyshim lë të kuptohet se eksperienca e saj e parë ka qenë me Bojkenin, me të cilin ka pasur një lidhje të gjatë.

“Unë e kam humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare, atëherë e kam njohur dashurinë e jetës.”- tha Semi.

Pas saj Antonela tregoi se kontaktin e parë seksual e ka pasur 17 vjeç e gjysëm, ndërsa Beatrix në moshën 22-vjeçare.

Related posts
Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *