Sport

E papritur, Juventus zyrtarizon ish-trajnerin e Interit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Maurizio Sarri nuk do të jetë në krye të Juventusit për ndeshjet ndaj Parmës dhe Napolit, për shkak të sëmundjes së tij në mushkëri.

Gjatë këtyre dy ndeshjeve, skuadra bardhezi do të drejtohet nga ndihmësi i tij, Giovanni Martusciello, i cili njihet si një trajner me eksperiencë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv