LajmeShow Bizz

E papritur: Deputetja e Kosovës publikon mesazhet që i dërgon i dashuri

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj, ish-futbollisti afrikan Keith Groeneveld, janë për momentin dyshja më e përfolur në mediat rozë.

Së fundi, Adriana ka bërë me dije se i është bashkuar një trendi në TikTok që konsiston në publikimin e mesazheve që i partneri ua dërgon.

Me këtë rast, ajo nuk hezitoi të publikoj mesazhet që i dërgon partneri i saj, Keith.

https://video.gjirafa.com/download-mp4-3

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”