Show Bizz

E pabesueshme, Linda Morina kë e ka fansin më të mirë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në çdo shoqëri në botë ekzistojnë personazhe qesharake, madje edhe që i kalojnë të gjitha limitet e shakasë në mënyrë që njerëzit të qeshin e argëtohen me ta.

Edhe në vendin tonë ekzistojnë personalitet të tilla, të cilët në mënyrat e veta provojnë të bëjnë diçka ndryshe, shkruan “Kosovarja”.

Linda Morina, është njëra nga fytyrat femra që ka arritur kulminacionin e ‘shakasë’ me gjestet e veprimet e veta që nuk i ka bërë dikush më parë.

Linda njihet për video e fotografi të ndryshme, që gjithmonë e bën të pahijshmen, jo të duhurën, strategji kjo përmes të cilës u bë e famshme.

Së fundi ajo ka ‘goditur’ me një gjest tjetër, i cili nuk ka si mos të bie në sy.

Ajo pretendon se ka një numër të madh fansash në mbarë shqiptarinë. Madje nuk ka personalitet që e “ refuzon” atë të dalë në foto, siç është edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, të cilin ajo e konsideron ‘fansin’ më të madh.

Linda shihet krah Edit, të dy me trëndafila në duar e të buzëqeshur. Sigurisht kjo duhet të jetë njëra nga ‘skeqet’ e saj për të arritur tek publiku./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto