Sport

E pabesueshme çfarë po i ndodh Gjermanisë

Askush nuk kishte besuar se sonte Gjermania do të bie përtokë, shkruan “Zeri.info”.

Katër herë kampioni i Botës po mposhtet thellë nga Spanja me rezultat 5:0 në sfidën që po zhvillohet sonte në kuadër të Ligës së Kombeve.

Është futbollisti i Manchester Cityt, Ferra Torres që është bërë ankth për portën e Manuel Neuerit pasi i ka shënuar het-trik, derisa ka realizuar golin e pestë për Spanjën.

Postime të ngjajshme
Sport

Veprim fantastik nga Intelektualët

Sport

Këto janë ekipet dhe lojtarët me vlerën më të madhe në Superligën e Kosovës

Sport

Drenica në krizë pas tri humbjeve radhazi

Sport

Holanda vs Kosova, kuotat e bastoreve për këtë ndeshje