Lajme

E pa në semafor dhe u dashurua, djaloshi bën thirrje që t’i gjendet kjo vajzë

E pa në semafor dhe u dashurua, djaloshi bën thirrje që t’i gjendet kjo vajzë.

Martin Baker, 41 vjeç, po udhëtonte nëpër Grimsby të shtunën pasdite kur ndjeu një shkëndijë mes tij dhe një shofere misterioze, me të cilën ai shpreson se tani mund të ritakohet.

Martin ishte duke shkuar për të marrë një porosi, kur papritur sheh vajzën e ëndrrave të tij, përcjellë Gazeta Online “Reporteri.net”.

Duke e përshkruar veten si një “romantik të pashpresë”, Martin që drejton një kamion ngjyrë portokalli ,tha se kishte një shkëndijë të menjëhershme dhe tani shpreson që ai të ribashkohet me vajzën në fjalë.

Ai tha: “Unë do të doja t’i thoja asaj, le t’i lëmë dritat jenë jeshile edhe për ne dhe të shohim se çfarë ndodh”.

Nëse vajza është e interesuar, Martin thotë se do donte të shijonte një dark romantike me të.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia