Show Bizz

E lidhur me djalin e biznesmenit, zbulohet i dashuri i Era Istrefit

Era Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të komentuara në rrjet.

Ajo tregohet shumë e rezervuar rreth jetës private, por së fundmi ka të reja.

“Tirana Post” ka bërë të ditur se Era është në një lidhje.

Identiteti i partnerit nuk dihet, por thuhet se është djali i një prej biznesmenëve më të njohur në Shqipëri.

Sipas medias në fjalë, kjo lidhje nuk ka shumë që ka nisur.Mësohet se Era po e kalon kohën në resortin ku jeton i dashuri i saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkurte Gashi tregon si është njohur me partnerin

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti