Show Bizz

E kritikuan për peshën, Blerona Zeqiri nuk i ndahet palestrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shpesh e kanë kritikuar për ca kile të tepërta që ka.

Por, deri më tani, Blerona Zeqiri nuk ka marrë parasysh këto fjalë.

Mirëpo tashmë ajo ka nisur fitnesit.

Këtë përshtypje e ka lënë vet prezantuesja përmes disa fotografive të hedhura në Insastory.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto