Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Sara e ka publikuar mesazhin që ia ka dërguar Xheri.

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, menjëherë u kthye në emrat më të komentuar në medie.

Lidhja me Ledrin, konfirmimi i shtatzënisë dhe gjinisë së foshnjës ishin vetëm disa nga arsyet.

Sara Hoxha së fundmi e ka publikuar një foto në Instagram dhe ajo u shndërruar në lajm.

E shtrirë teksa po relaksohej në det, Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku tregonte strijat në pjesën e këmbëve, të cilat ishin krijuar pas lëkundjeve në peshë.

Lidhur me këtë foto duket se ka marrë kritika dhe më pas Sara ka sqaruar gjithçka.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkëlzen Jetishi e uron me këto fjalë vajzën e tij

Show Bizz

Ky është mashkulli që i ka vjedhur zemrën Dojna Memës

Show Bizz

Shikoni si duket Tayna pa grim

Show Bizz

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor