Sport

E konfirmuar: Andi Zeqiri nuk do të grumbullohet me Kombëtaren e Kosovës

Futbollisti më i ri i skuadrës së Premierligës Brighton, Andi Zeqiri nuk do të grumbullohet me Kombëtaren e Kosovës.

Zeqiri i cili ende nuk e ka dhënë fjalën e fundit se a po i bashkohet Kosovës apo jo, megjithatë ai nuk do të grumbullohet me Kombëtaren tonë për ndeshjet e tetorit, shkruan IndeksOnline

Lajmin për të e ka bërë të ditur gazetari i sportit në vendin tonë, Arlind Sadiku.

“E konfirmuar

Andi Zeqiri nuk do te grumbullohet me Kosoven per ndeshjet e tetorit. Megjithate ai nuk do te shkoje as te Zvicra.”

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin