Show Bizz

E keni menduar më të re, ja sa vite mbushi sot Kaltrina Selimi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kaltrina Selimi është këngëtarja që për vite ka qenë tejet aktive në skenën muzikore shqiptare.

Ajo tani jeton në Londër së bashku me burrin e saj dhe kthehet kohë pas kohe në Kosovë për projekte, përcjell ORAinfo.

Nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse e keni menduar më të re, Kaltrina sot mbushi 33 vite./

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto