Sport

E jashtëzakonshme: Afër 2 milionë kërkesa për ta parë ndeshjen Kosovë – Çeki

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Brenda pak minutash u shitën të gjithë biletat për ndeshjen Kosovë – Republika Çeke, duel i cili zhvillohet më 7 shtator në “Fadil Vokrri”, raporton Gazetasheshi.com.

Ky informacion tashmë është konfirmuar edhe nga ‘tiks.app’, që ka njoftuar se brenda 20 minutave kanë qenë 1.871.000 klikime, teksa ka falenderuar të gjithë të interesuarit.

Stadiumi “Fadil Vokrri” ka kapacitet 12.500 ulse dhe edhe kësaj radhe pritet të jetë plotë.

Gjithsesi kjo nuk është hera e parë që biletat e Kosovës shiten brenda minutash.

Imazh: Të gjitha biletat e shituara në sektorin e Lindjes në “Fadil Vokrri” për duelin Kosovë – Rep.Çekisë

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv