Show Bizz

E guximshme! Diellza Kolgeci në bikini shtrihet në borë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Temperaturat e këtyre ditëve janë ulur shumë dhe zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga dëbora.

Teksa të gjithë mundohemi të vishemi sa më trashë dhe të rrimë sa më ngrohtë, ish-missi, Diellza Kolgeci, ka bërë të kundërtën.

Ajo ka “sfiduar” temperaturat me minus, duke dalë me bikini në mes të dëborës.

Vetë Diellza i ka ndarë fotot në llogarinë e saj në Snapchat.

Përveç faktit që ka pozuar me bikini dhe madje është ulur në dëborë, na bën përshtypje trupi shumë i tonifikuar i Diellzës, e cila në prill të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto