Sport

E guximshme! Diellza Kolgeci në bikini shtrihet në borë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Temperaturat e këtyre ditëve janë ulur shumë dhe zona të ndryshme janë mbuluar edhe nga dëbora.

Teksa të gjithë mundohemi të vishemi sa më trashë dhe të rrimë sa më ngrohtë, ish-missi, Diellza Kolgeci, ka bërë të kundërtën.

Ajo ka “sfiduar” temperaturat me minus, duke dalë me bikini në mes të dëborës.

Vetë Diellza i ka ndarë fotot në llogarinë e saj në Snapchat.

Përveç faktit që ka pozuar me bikini dhe madje është ulur në dëborë, na bën përshtypje trupi shumë i tonifikuar i Diellzës, e cila në prill të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv