Show Bizz

E fejuara e Rashicës në dimi e jelek, mbulohet e tëra me flori

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Milot Rashica dhe e dashura e tij, Belkiz Kera janë prej çifteve më të dashura dhe mjaft të komentuara.

Dyshja është fejuar prej vitesh, ndërsa po bëhet gati për ceremoninë e martesës.

Ishte Belkiz ajo që tashmë ka mbajtur natën e kanagjegjit. Fotografitë nga nata e saj e veçantë ajo i ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Bukuroshja nga Vushtrria ka sjell imazhe me disa veshje të ndryshme, por ajo që bie në sy është dukja me veshjen tradicionale, dimi e jelek.

Belkiz dukej si kukull, derisa veshja tradicionale i shkonte shumë e ajo dukej plotë shkëlqim.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto