Show Bizz

E fejuara e Milot Rashicës nuk zhgënjen, plot stil ajo shkëlqen

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

E fejuara e futbollistit nga Kosova, Milot Rashica ka marrë vëmendjen me anë të paraqitjeve të saj publike, shkruan Indeksonline.

Belkiz Kera së fundmi është shfaqur me një stil më sportiv, duke shkëlqyer në paraqitjen që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë që çifti janë parë vazhdimisht duke u paraqitur të lumtur së bashku, e tanimë futbollisti ka nisur angazhimet me skuadrën e tij Werder Bremen në Gjermani ku po shkëlqen.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto