Lajme

E dhimbshme: Vdes vogëlushi nga Drenasi

Ngjarje e dhimbshme ka ndodhur në Baicë të Drenasit.

Një ditë më parë ka ndërruar jetë vogëlushi Enzo Leku.Për lajmin e hidhur ka njoftuar babai i tij.

Ndërkohë familja ka njoftuar edhe për ceremoninë e varrimit.

“Me dhimbje të thellë njoftojmë familjarët, miqët dhe dashamirët se me datën : 11.07.2021, bëhet varrimi i (djalit,nipit tonë)ENZO LEKU në Fshatin baic në ora 14:00h . Allahu e dergoftë në xhenet enëgjullin ”./Gazeta Infokus/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Nikoll Nikprelaj humb personin më të dashur të familjes

Lajme

Uran Ismaili bun në Tophane – Ja çfarë ndreqën këtë herë

Lajme

Parashikimi i motit në Kosovë, këto temperatura na presin javën e ardhshme

Lajme

Kryeministri kroat tallet me serbët: Nikolla Tesla është aq serb sa Bruce Lee