.
Lajme

E dhimbshme: Vdes papritmas 22-vjeçari kosovar

22-vjeçari kosovar ka vdekur papritmas në Holandë.

Për vdekjen e tij kanë njoftuar familjarët përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i familjarit:

Miq, nipi yne i dashur Ermiri ka nderruar jete papritmas ne Holande, ne moshe 22 vjeçare, duke na lene thellesisht te pikelluar gjithe familjen. Ne keto momente te renda, forcen po gjejme tek veprat, buzeqeshjet dhe fjalet e mira qe Ermiri na la si kujtim te perjetshem. Per detajet e varrimit ju njoftojme me kohe.

Related posts
Lajme

Kush mori pjesë në varrimin e Sokol Halilit, që vrau gruan shtatzënë dhe më pas vetën?

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Sokol Halili vret veten

Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vrasja e 35-vjeçares, motra e madhe ndan detaje të reja

Lajme

Momenti kur Hamide Magashi pa ish-burrin në oborr, ja çfarë ka rrëfyer gruaja që ishte me të