Lajme

E dhimbshme: Pas një aksidenti në trafik që ndodhi dje, humb jeten 6-vjeçari nga Gjilani

Ka vdekur në moshën 6 vjeçare Florian Matoshi si pasojë e një aksidenti që kishte ndodhur dje.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes facebookut babai i tij Musli Matoshi.

“Pas një aksidenti që ndodhi dje, në moshën 6 vjeçare ka vdekë djali jem #Loli Florian Matoshi..!!!
T’Zotit jemi dhe tek Ai kemi me u kthy…

Varrimi bëhet nesër , me kohen e Xhumasë ( nesër ), në Vërbicë të Kmetovcit /Gjilan
!” /reporteri.net

https://www.facebook.com/musli.matoshi/posts/4216561961770363

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19