Lajme

E dhimbshme: Familjarët e 23 vjeçarit që vdiq në aksident në Komoran, e përjetojnë rëndë humbjen e të riut

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht te “Kroi i Mbretit”, ku një person ka mbetur i vdekur.

Aksidentin e ka konfirmuar për Reporterin Daut Hoxha zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

Ai ka thënë se drejtuesi i veturës ka humbur kontrollin mbi veturën dhe është aksidentuar për vdekje.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar video ku shihet se sa rëndë e përjetojnë familjarët pasi kuptojnë se ka vdekur i dashuri i tyre.

Më poshtë gjeni videon ku shihet se si vozitësi ka dalë jashtë rrugës dhe më pas nuk ka arritur të ju mbijetoi plagëve.

https://video.gjirafa.com/vdekja-e-vozitesit-te-kroi-mbretit-familjaret-e-perjetojne-rende-mp4

https://video.gjirafa.com/3xo3evk4fe82dyfog1jn-06-2f4b6db4eaecbb102b369d3061924aed-video-240p-converted-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lajme

Agim Veliu me akuza të rënda ndaj Abdixhikut pasi e shkarkoi

Lajme

Kjo është lista e emrave të personave që duhet të paraqiten për t’u vaksinuar nesër te salla ‘1 Tetori’

Lajme

U kthye në Kosovë pas 29 vjetësh, mërgimtari pritet në Aeroport me surle e tupanë