Lajme

E dhimbshme: Brenda pak ditësh dy vëllezër nga Malisheva vdiqën nga Covid-19

Numri i vdekjeve nga COVID-19 në vendin tonë vazhdon të jetë i madh.

Ky virus ditët e fundit preku jashtëzakonisht shumë një familje nga Malisheva.

Brenda pak ditësh dy vëllezër vdiqën nga COVID.

Muharrem dhe Milaim Mazreku nuk arritën ta përballojnë virusin që i preku.

Kujtojmë se vetëm dje vdiqën 8 persona nga COVID’i.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin

Lajme

Presidentja Osmani emëron tetë anëtarë të KQZ-së

Lajme

KEDS njofton se cilat vende do të mbesin pa rrymë