Sport

E BUJSHME! Hazard drejt gjigantit tjetër botëror

Juventusi do transferoj yllin e Real Madridit vetëm për 40 milion euro.

Me ardhjen e Massimiliano Allegrit në stolin e Juventusit shumë skenarë të rinj pritet të ndodhin në këtë verë.Allavaro Morata ka konfirmuar cmimin e tij te Zonja e Vjetër mirëpo akoma në dyshim është dyshja Ronaldo-Dybala,raporton Diario Gol.

Pikërisht nga Real Madridi pritet të vijë një tjetër emër i madh në Torino.Florentino Perez po punon për transferimin e Kylian Mbappe këtë verë nga skuadra e Paris Saint Germain dhe në këtë mënyrë do të minimizohen hapsirat për Eden Hazard.

Presidenti i Los Blancos i ka bërë të qartë Biankonerëve se është i gatshëm për shitjen e tij për një ofertë me vlerë 40 milion euro.Juventus nuk e ka fshehur asnjëherë interesimin për belgun dhe kjo verë duket momenti ideal për ta sjellur atë në Torino.

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij

Sport

Napoli hedh ne gjyq Elseid Hysajn, kjo është arsyeja