Sport

“E ardhmja e Muriqit?” – Sarri përgjigjet shkurt

Muriqi, Immobile dhe Caicedo. Lazio ka tre sulmues, a janë shumë? Kjo është një nga pyetjet e shtruara në konferencën për shtyp për Maurizio Sarri, trajnerin e Lazios, i cili, gjatë konferencës për shtyp të prezantimit, u përgjigj si vijon:

“Nëse na lënë të luajmë me dymbëdhjetë, unë do të hedh dy në fushë (qesh).

Kur Lazio erdhi të flasë me mua, ne thamë që disa lojtarë mund të ndryshoheshin.

Ka vend për dy sulmues qendrorë në skuadër, ne do të shohim se çfarë do të ndodhë në merkato”.

Praktikisht, njëri mes Caiceco dhe Muriqi duhet të përshëndesë dhe kjo do të shihet në sajë edhe të ofertave që mund të mbërrijnë

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina