Sport

E ardhmja e Coutinhos merr “kthesë” të papritur – rikthimi i madh në Premierligë

Philippe Coutinho po e ka të pamundur përshtatjen te Barcelona.

Si rezultat i kësaj, mediat gjermane po raportojnë se një lëvizje e tij te skuadra e Newcastle United po diskutohet seriozisht, shkruan Sheshi.info

Gazetari Christian Falk nga gazeta gjermane BILD ka bërë të ditur lajmin për mundësinë e rikthimit të brazilianit në Premierligë.

Pronarët e klubit nga Premierliga së fundmi kanë ndryshuar pronarët e tyre dhe tani sheikët që kanë marrë në dorë klubin, pritet që të shpenzojnë 100 milionë euro në tregun e transferimeve.

hilippe Coutinho ka bërë 6 paraqitje për Barcelonën këtë sezon deri më tani, duke mos dëhënë asnjë kontribut në ekip.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit