Lajme

Dy tërmete brenda 2 minutave në Prishtinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Prishtinës para 10 minutash.

Sipas matjeve të Qendrës Ndërkombëtare për Regjistrimin e Tërmeteve, njëri prej tyre kishte shkallë 4.3 të rihterit.

Qytetarët nëpër rrjete sociale kanë treguar se është ndjerë fuqishëm.

Tërmet gjatë këtyre minutave ka pasur edhe në Tiranë.

Brenda 10 minutave, në Kosovë dhe në Shqipëri kanë ndodhur 3 tërmete me epiqendra të ndryshme. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet