Lajme

Dy shtetaset e huaja janë gjetur në Bjeshkët e Nemuna

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy femra të raportuara të humbura dje, janë gjetur sot në Bjeshkët e Nemuna.

Fjala është për një polake dhe tjetra gjermane, ato ishin shpallur të humbura dje pasi që nuk kishin kontaktuar me familjet e tyre për një kohë. Ato ishin futur në Mal të Zi nga Vermoshi.

Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Parkut Nacional, Admir Lalic.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat