Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’

Jo më kot thuhet se artistët janë ambasadorët më të mirë të një vendi.

Spotify ka publikuar listën e 10 këngëtareve më të klikuara në këtë platformë, dhe në mesin e tyre janë edhe dy shqiptare, Dua Lipa dhe Ava Max, shkruan lajmi.net.

Dua renditet në vendin e tretë pas Taylor Swift dhe Billie Eillish, me gjithsej 14 milionë ‘Streams’, teksa lë pas emra si Beyonce, Lady Gaga dhe Rihanna.

Ndërsa listën e mbyllë Ava Max me më shumë se gjashtë milionë ‘Streams’.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkëlzen Jetishi e uron me këto fjalë vajzën e tij

Show Bizz

Ky është mashkulli që i ka vjedhur zemrën Dojna Memës

Show Bizz

Shikoni si duket Tayna pa grim

Show Bizz

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor