Sport

Dy ndeshje shumë interesante luhen sot në Ligën e Parë të Kosovës

Java e 12-të në Ligën e Parë të Kosovës do të vazhdojë me super ndeshje, shkruan Sheshi.info

Drenasi do ta mirëpres Onixin në Gllogoc, stadiumin me bar sintetik ,derisa në grupin B do të luhet takimi mes Vitisë dhe Flamurtari në Sadovinë.

Të gjitha takimet do të fillojnë në ora 13:00.

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *