Sport

Dy lojtarë të Dritës huazohen tek Vitia

Një takim i drejtuesve të Vitisë me ata të Dritës, ka rezultuar i suksesshëm për vitiasit.

Gazeta Olle mëson se dy lojtarë të kampionëve do të huazohen në Viti.

Bëhet fjalë për Albin Krasniqin dhe Drilon Islamin.

Transferimin e ka paralajmëruar edhe Vitia, duke i quajtur dy bomba, por pa përmendur emra.

Postime të ngjajshme
Sport

Nizhny – Drita, ky është rezultati aktual

Sport

Ballkani merr një tjetër fitore, triumfon ndaj ekipit bullgar

Sport

Ekskluzive: Nga ky vit ndryshon dizajni i trofeut që do ta marrë kampioni i Kosovës

Sport

Pakënaqësi te klubi i madh shqiptar, tifozët zbresin në fushë dhe kanë kërkesë për lojtarët