Show Bizz

Dy ish-Missat pozojnë krah njëra-tjetrës, krenare me origjinën shqiptare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dy ish- Miss Shqipëria kanë treguar se ndihen krenare me origjinën e tyre.

Adrola Dushi e cila ishte Miss Shqipëria në vitin 2012 është mike me Kristina Bakin e cila e ka marrë të njëjtin titull një vit më vonë, pra në 2013-ën, shkruan lajmi.net.

Ato i shohim shpesh bashkë teksa pozojnë krah njëra-tjetrës, e të dyja janë shumë të dashura për publikun.

Së fundmi ishte Adrola ajo e cila e ka ndarë në Instagram një foto me Kristinën dhe të dyja shihen të mbuluara me flamurin kombëtar.

“Prodhim shqiptar”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos.

sadd

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto