Lajme

Dy djem nga Klina mbështollën me prezervativ marihuanën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy persona në lagjen Drenica në Klinë.

Arrestimi i tyre ka ndodhur pasi që gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe konfiskuar dy pako substancë narkotike të mbështjella me prezervativ, një pako e mbështjellë me qese plastike, një qese me 100 copa tableta në formë zemre dhe një pako e letrës që dyshohet të jetë e mbushur me marihuanë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat