Lajme

Dy burra rrezikojnë të mbyten në det, dërgohen me urgjencë në spital

Dy persona kanë rrezikuar të mbyten pasditen e së shtunës në plazhin në Fier.

Bëhet fjalë për A.A dhe F.R, të cilët menjëherë u dërguan me urgjencë në spital.

Ballkan Web mëson se dy personat u dërguan në spitalin e Fierit në gjendje të rëndë shëndetësore.

Atyre u është dhënë ndihma e parë nga policia dhe roja bregdetare.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet