Lajme

Duro: Kjo është skuadra më e fortë në Superligë

Trajneri i Feronikelit, Kloadian Duro është i ftuar në emisionin “Sports Show”, shkruan Gazeta Olle.

Shefi i shtabit teknik të “Niklit” në këtë emision u pyet se cila është skuadra më e fortë në Superligë, teksa pati një përgjigjje të prerë.

“Unë mendoj që Feronikeli është skuadra më e fortë për momentin”

“Tabela do flasi në fund pasi llogaritë bëhen në fund dhe jo në fillim”

“Me ndeshjet e fundit që kemi zhvilluar të gjitha e kanë parë se kush është Feronikeli”

“E thanë edhe Munishi dhe trajneri i Gjilanit që Feronikelit nuk mundëm t’i shënonim pasi që u mbrojtën fortë, mendoj që këto komponente flasin në favorin tonë”
Feronikeli ndodhet në pozitën e shtatë me 12 pikë të grumbulluara në 11 ndeshje.

Postime të ngjajshme
Lajme

Këngëtarja shqiptare – Agim Veliut: Eh, l*shi nuk të bën burrë!

Lajme

Shkencëtarët tregojnë kur pritet vala e tretë e koronavirusit

Lajme

Deputeti i LDK-së i gëzohet fitores së Bulliqit

Lajme

E pranon Agim Veliu: Kemi humbur!