Sport

Dumoshi poston fotografi me Zhegrovën: Gati për fitore!

Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të gjysmëfinales së play-offit të Ligës së Kombeve.

Kosova do të ketë ndeshjen e vështirë para veti, pasi me fitore do të jetë një hap afër kualifikimit në Evropian, shkruan IndeksOnline

Për këtë ndeshje të madhe ka reaguar edhe Ministrja e Kulturës dhe Sportit, Vlora Dumoshi, ku përmes një postimi në “Facebook” ka shprehur mbështetjen për djemtë e Kombëtares.

“Gati për fitore”, shkruan Vlora Dumoshi në “Facebook”.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin