Lajme

Duke punuar rrëzohet nga ndërtesa, punëtori pranon tretman mjekësor

Një punëtor është rrëzuar nga një ndërtesë ku ishte duke punuar në Gjakovë, shkruan Gazeta Express.

Në njoftimin e policisë thuhet se rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:30.

Viktima pas rrëzimit ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin e Gjakovës.

“Gjakovë 12.07.2021 – 14:50. Raportohet se viktima mashkull kosovar përderisa ishte duke punuar në një ndërtesë, është rrezuar nga një lartësi prej 2 m dhe ka pësuar lëndime trupor. I njëjti është dërguar në Spitalin e Gjakovës dhe pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Parashikimi i motit për ditën e diel

Lajme

Përveç temperaturave të larta, Kosova në këto ditë do të zhytet edhe me pluhurin saharian

Lajme

Infektologu kosovar tregon se pse po infektohen të vaksinuarit kundër COVID-19

LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur